Özgürlük

Değerli Başarı Yolcuları;

Keyifli bir birliktelik, güzel anılar paylaşma, pozitif düşünme üzerine elde ettiğimiz bilgi ve doneleri sizlerle paylaşmanın sosyal sorumluluk olduğuna inancımız ile start vermiş bulunmaktayız.

İnsan sosyal bir canlı olarak, bir arada kurallar ile yaşamaya uygundur. Hemen nerede özgürlük gibi cümleler sarfetmeye başladınız içinizden.. elbette özgürlük herkesin hakkı ve vardır… Özgürlük; Başkalarının yaşam ve özeline ayak basmadan olduğu sürece, kendi sınırları içinde yaşanması en doğal süreçtir. Başkalarının hak ve yaşam sınırlarına girdiğiniz anda özgürlük kısıtlaması zorunludur. Yani özgürlük; Her istediğimizi yapma hakkı değildir…

Eğitim, Kültür ve Sanat üzerine yatırımlar yapan, toplumsal değerlerin korunmasında medeni bağlar kuran kişiler olmamızın önemini her geçen gün daha iyi idrak ediyoruz.

Bu bağlamda; Birbirimize yakın olmalı, ilişkileri güçlü kılmak adına duyarlılık içinde hareket etmeliyiz. Ben değil, Biz Merkezli düşünce yapısının önünü açmalı ve düşünürlerini desteklemeliyiz. Bu sayede başarılar ve doğrular katlanarak yerini alacaktır.

Sizlerle hiç bitmeyecek, keyifli bir yolculuk süresince fikir paylaşımlarına devam etmek gayesi ile güzel günler diliyorum..

Saygılarımla

Beytullah BOZKURT